Dragon Ball Kai Adventure
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Vegetto oraz Li Shenron

3 posters

Go down

Vegetto oraz Li Shenron Empty Vegetto oraz Li Shenron

Pisanie by sonkuba4pro Sro Sie 06, 2014 10:45 pm

Jak w temacie zrobcie vegetto oraz li shenrona te postacie tez byly wazne pozatym spora ilosc wedlug mnie jest skopiowana z dbk* dlatego czemu jeszcze by nie zabrac vegetto? Fajna postac i wogole ;p

A pomysl na Li Shenrona jest taki ze co kazdy kolejny trans bylby innym smokiem czyli podstawowy to smok z 7 kuli itd a potem jakies dorobic. ;D


Jesli chcecie moge opisac bardziej te postacie jaki mam pomysl na vegetto i li shenrona poprostu teraz jest pozno i nie chce mi sie zbytnio pisac. W razie czego pisac to przysiade porzadnie i opisze  rendeer


PS: Uwazam ze mam fajny pomysl jak moglby powstac vegetto oraz li shenron a nie tak ze wybieramy na stronie i odrazu mamy tylko cos w stylu DBKO jak mielismy zdobyc potare i 100lvl
tylko tutaj by bylo zupelnie inaczej. Napiszcie a opisze wszystko

sonkuba4pro

Liczba postów : 47
Join date : 06/08/2014

Powrót do góry Go down

Vegetto oraz Li Shenron Empty Re: Vegetto oraz Li Shenron

Pisanie by Zelek Sro Sie 06, 2014 11:07 pm

Jestem skłonny zgodzić się na Vegetto, Li shenron jakoś mi tutaj nie pasuje, nie wiem czemu..

Zelek
Admin

Liczba postów : 50
Join date : 06/08/2014

Powrót do góry Go down

Vegetto oraz Li Shenron Empty Re: Vegetto oraz Li Shenron

Pisanie by Gekko Czw Sie 07, 2014 2:07 am

jestem podobnego zdania co zelek, shenron jakos tu nie za bardzo pasuje, ale jestem za vegetto, czekam na rozwiniecie twojego pomyslu.

Gekko

Liczba postów : 22
Join date : 06/08/2014

Powrót do góry Go down

Vegetto oraz Li Shenron Empty Re: Vegetto oraz Li Shenron

Pisanie by sonkuba4pro Czw Sie 07, 2014 11:49 am

To zrob przynajmniej tego vegetto ;D

Vegetto - Postac ktora by byla dla tych ktorzy wykonali questa aby ja zrobic potrzebne sa 2 postacie 100lvl+ i musza byc to goku i vegeta ( Nie musza posiadac pacca aby nikt nie narzekal ze wszystko dla kasy ) ida wtedy do dziwgni ( takie cos jak anni) moga tam tylko wejsc klasy goku i vegeto oczywiscie i powiedzmy goku ciagnie za dziwgnie i przenosi ich do roomu 1x1 i musza zabijac po kolei Fat Buu Mvp>>>Super Buu Mvp>>>Super Gotenks Buu Mvp>>>Piccolo Buu Mvp>>>Chibi gotenks Buu Mvp>>>Kid Buu Mvp.  Oczywiscie mozna to zastapic innymi potworkami/mvp Gdy juz pokonaja wszystkich czeka na nich npc do ktorego piszemy Hi>Vegetto>Yes powiedzmy ze musimy posiadac potare ktora ciezko dropi z kazdego potworka jest na nia 0.2% szansy

sonkuba4pro

Liczba postów : 47
Join date : 06/08/2014

Powrót do góry Go down

Vegetto oraz Li Shenron Empty Re: Vegetto oraz Li Shenron

Pisanie by sonkuba4pro Czw Sie 07, 2014 11:56 am

Moge wymyslic tez inny pomysl jesli ten nie pasuje

sonkuba4pro

Liczba postów : 47
Join date : 06/08/2014

Powrót do góry Go down

Vegetto oraz Li Shenron Empty Re: Vegetto oraz Li Shenron

Pisanie by Zelek Czw Sie 07, 2014 12:44 pm

Wykorzystam Twój pomysł jak będziemy dodawać Vegetto. Zamykam.

Zelek
Admin

Liczba postów : 50
Join date : 06/08/2014

Powrót do góry Go down

Vegetto oraz Li Shenron Empty Re: Vegetto oraz Li Shenron

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach