Dragon Ball Kai Adventure
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie.

+2
SGDespe
Yasei
6 posters

Go down

Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie. Empty Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie.

Pisanie by Yasei Sro Sie 27, 2014 3:00 pm

Witam serdecznie. Jak sami pewnie wiecie gracz Quidich jest strasznie wulgarny wobec innych graczy oraz bliskim ich osob. Co zrobic zeby to sie skonczylo? to pytanie kieruje do was droga administracjo Smile
http://scr.hu/33zb/cttwo
http://scr.hu/33zb/0lhku
http://scr.hu/33zb/98ed1
http://scr.hu/33zb/ws28t

Miłej lektury Very Happy


Yasei

Liczba postów : 5
Data rejestracji : 21/08/2014

Powrót do góry Go down

Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie. Empty Re: Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie.

Pisanie by SGDespe Sro Sie 27, 2014 11:35 pm

Ale macie ból dupy, tu zrobić chara to 1dzień i reb, jak macie po 13lat i boli was takie coś, nie potraficie dać ignore to będziecie płakać, zrobie wam chyba poradnik jak się daje ignore, a manemu nasram na morde.

SGDespe

Liczba postów : 17
Data rejestracji : 15/08/2014

Powrót do góry Go down

Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie. Empty Re: Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie.

Pisanie by Defa Czw Sie 28, 2014 1:00 am

SGDespe napisał:Ale macie ból dupy, tu zrobić chara to 1dzień i reb, jak macie po 13lat i boli was takie coś, nie potraficie dać ignore to będziecie płakać, zrobie wam chyba poradnik jak się daje ignore, a manemu nasram na morde.

Tak mamy ból dupy bo jakiś nie ogarnięty dzieciuch Patol ala Avatar by DBKO ( Moj team wie o co chodzi ) wyzywa wszystkich na game chat .... Pomyśl zanim coś napiszesz dobrze? Nie potraficie nic przyjąć w formie żartu tylko od razu spinacie dupy .... Wyluzuj dupsko Despe ... I sory nie mam na celu nikogo wyzywać ani ciskać tak jak Wy to robicie przy każdej nadarzającej się okazji. Peace.

Ps. Naucz się niektóre wypowiedzi lub posty traktować z humorem. To tylko Internety Razz

Defa

Liczba postów : 26
Data rejestracji : 19/08/2014

Powrót do góry Go down

Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie. Empty Re: Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie.

Pisanie by Epiczek Czw Sie 28, 2014 9:34 am

no wlasnie to internety Very Happy
i co ci dal ten post? jedynie co go prowokujesz xD
a administracja nic z tym nie zrobi bo nie chce tracic graczy a jakby on skonczyl to i ja i masterro i sie zacznie efekt domina ;D
+ zrobienie chara to jest tylko jeden dzien to nie jest jakis serv rpg ze zeby wbic lvl trzeba sie nameczyc tu jest 4fun

to ze nie umiecie mu dac ignore to juz wasza sprawa w sumie nie dziwie sie ze was wyzywa myslisz ze pokazujesz jaki ejstes dorosly i sie wgl nie odzywasz? nie po prostu robisz z siebie cipe ktora nic nie umie
on bedzie cie wyzywal bo widzi jaki jestes po prostu dajesz sie mu i tyle

i po co tego posta napisales w ankietach chyba ci sie dzialy pojebaly ...

i tzreba manego juz takiego zaakcepowac kazdy wie ze to troll zyciowy znam go tyle ze mi to juz nie robi roznicy co on mowi i co pisze ;D

Epiczek

Liczba postów : 50
Data rejestracji : 07/08/2014

Powrót do góry Go down

Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie. Empty Re: Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie.

Pisanie by Defa Czw Sie 28, 2014 9:45 am

Epiczek napisał:no wlasnie to internety Very Happy
i co ci dal ten post? jedynie co go prowokujesz xD
a administracja nic z tym nie zrobi bo nie chce tracic graczy a jakby on skonczyl to i ja i masterro i sie zacznie efekt domina ;D
+ zrobienie chara to jest tylko jeden dzien to nie jest jakis serv rpg ze zeby wbic lvl trzeba sie nameczyc tu jest 4fun

to ze nie umiecie mu dac ignore to juz wasza sprawa w sumie nie dziwie sie ze was wyzywa myslisz ze pokazujesz jaki ejstes dorosly i sie wgl nie odzywasz? nie po prostu robisz z siebie cipe ktora nic nie umie
on bedzie cie wyzywal bo widzi jaki jestes po prostu dajesz sie mu i tyle

i po co tego posta napisales w ankietach chyba ci sie dzialy pojebaly ...

i tzreba manego juz takiego zaakcepowac kazdy wie ze to troll zyciowy znam go tyle ze mi to juz nie robi roznicy co on mowi i co pisze ;D

Po pierwsze ja tego posta nie napisałem, zauważ to, a po drugie Yasei zrobił to dla beki, a Wy znowu bierzecie to na serio ... Nie no serio ja już nie wiem co mam napisać, tacy jesteście puści Razz Sorki musiałem Smile

PS. Daje mu się wyzywać? Ja mu każe siebie wyzywać, a on jak piesek to robi ... Niech dzieciak się wyszaleje mi to pasuje Razz Ja Was nie rozumiem. Piszesz server 4fun, a zobacz co napisałeś. Robisz z siebie cipe, która nic nie umie? Bo nie dałem Wam ignore? Tu się tak mało dzieje, że wole właśnie podyskutować ( na niskim poziomie niestety ) na forum. W tym celu powstał ten post, a Wy jak zwykle robicie to samo ... Wiem wiem powtarzam się Smile

Defa

Liczba postów : 26
Data rejestracji : 19/08/2014

Powrót do góry Go down

Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie. Empty Re: Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie.

Pisanie by Many Pią Sie 29, 2014 6:35 am

Zamknac mordy, jebane kakaowate spermostrzaly, jestescie gownami i gowno mi zrobicie dojezdzam was jak psy w pvp, sie nadajecie do zbierania ogorkow zima skurwysyny, jestes gownem dlatego wolisz sie poudzielac na 4um, bo wiesz, ze kazdy ma z cb beka, jakie to z Ciebie zero na serwie ;*
Jestes jebanym randomem, ktory plecie tylko na 4um i w temple, bo jak przychodzi co do czego to padasz zanim mrugne Ty skurwysynu zajebany, l2p szmato
PS : Wstawilem twoj pysk z skype na wiocha.pl bo juz nie wytrzymalem ze smiechu, wygladasz jak moj chuj po waleniu.

Many

Liczba postów : 46
Data rejestracji : 11/08/2014

Powrót do góry Go down

Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie. Empty Re: Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie.

Pisanie by Defa Pią Sie 29, 2014 7:21 am

Many napisał:Zamknac mordy, jebane kakaowate spermostrzaly, jestescie gownami i gowno mi zrobicie dojezdzam was jak psy w pvp, sie nadajecie do zbierania ogorkow zima skurwysyny, jestes gownem dlatego wolisz sie poudzielac na 4um, bo wiesz, ze kazdy ma z cb beka, jakie to z Ciebie zero na serwie ;*
Jestes jebanym randomem, ktory plecie tylko na 4um i w temple, bo jak przychodzi co do czego to padasz zanim mrugne Ty skurwysynu zajebany, l2p szmato
PS : Wstawilem twoj pysk z skype na wiocha.pl bo juz nie wytrzymalem ze smiechu, wygladasz jak moj chuj po waleniu.

xD

Defa

Liczba postów : 26
Data rejestracji : 19/08/2014

Powrót do góry Go down

Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie. Empty Re: Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie.

Pisanie by Zelek Sob Sie 30, 2014 1:28 pm

Idzcie pobawić się w piaskownicy czy coś..
Zamykam

Zelek
Admin

Liczba postów : 50
Data rejestracji : 06/08/2014

Powrót do góry Go down

Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie. Empty Re: Spam/obraza/bezczelnosc, czyli Many(Quidich) i wybryki na game-chacie.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach